درباره ما:برترجاب


امروزه بیشتـر مدیران ، کارشناسان ، بازرگانان و فعالان اقتصادی ، عرصـه تجارت اینترنت را به عنـوان منبع شماره یک رفع نیازهای روزانه خـود می شناسند . سهـولت دسترسی ، مخاطبان فراوان ، صرفه جویی در وقت و هزینه ، حذف سفر های زاید درون شهری و همچنین کاهش آلودگی هوا در کنار حذف واسطه های بازار و کاهش قیمت از مهم ترین فواید رسانه اینترنت می باشد.

در حال حاضر، بسیاری از مردم علاقه مند هستند که به جای آن که هر روز مورد هجوم انواع تبلیغات رسانه ای از تلویزیون و رادیو و پیامک های تلفنی قرار بگیرند با اختیار، اراده و در حد حوصله و علاقه شخصی خودشان، نیازهای تبلیغاتی و اطلاعات مورد نظر خود را جستجو کنند .

فعالان تجارت ، با داشتن یک ویترین و نمایشگاه مجازی همیشگی و در دسترس ، قادر خواهند بود روند رو به رشد فروش خود را شاهد باشند. در نتیجه تبلیغات و درج آگهی در سایت برترجاب ، که مردم با علاقه و اراده و انتخاب خود به آن مراجعه می کنند، روشی کار آمد در تبلیغات و بازاریابی و فروش محصولات و خدمات میباشد.

بانک مشاغل برترجاب در جهت بهره برداری روزانه مردم از اطلاعات فروشگاه های معتبر، ایجاد گردیده است. امکان جستجو در محدوده ی خاص ، جستجو بر حسـب نوع فعالیت و یا نام آگــهی و... از مزایای پایگاه مشاغل برترجاب میباشد.

علاوه بر سایت می توانید از نرم افزار آندروید و ربات تلگرام جهت جستجو در آگهی ها و دیوارک استفاده نمایید


مخاطبان برترجاب کسانی هستند که نیاز به خرید آنها قطعی شده و آگهی ها را با هدف خرید بررسی میکنند.
تماس با ما:

09300737771 ، 09300732771
bartarjobadmin@
bartarjob@gmail.com
info@bartarjob.com

درباره ما تماس با ما تعرفه تبلیغات قوانین و مقررات همکاری با ما