استایل های مناسب زمستان1- دو ژاکت بپوشید: 
اگر شما از پوشیدن لباس های ضخیم نفرت دارید ،می خواهیم حرکتی را انجام دهیم که احساس گرما را بطور طبیعی حس کنید.پوشیدن ژاکت با پارچه نازک تنگ به همراه یک ژاکت کش باف پشمی ضخیم  می توان ستی ایده ال برای شما باشد.پوشیدن دو ژاکت در همان محدوده رنگ یک استایل خاصی هست که استثناء به نظر می رسد ولی با نگاهی از دور زیبایی خاصی را جلوه نظاره گران می کند. 
 در این طرز لباس پوشیدن ،محدودیت  رنگ ها وجود دارد که کمی باعث سختی می گردد ،اما رنگ های مناسب برای این استایل   شامل رنگ های سیاه و سفید و خاکستری و بلوزهای جامد و یا قرمز می باشند.

استایل های مناسب زمستان2- دو کت بپوشید:
این نوع پوشش کمی پیچیده بنظر میاد اما ممکن است یک واکنش از پوششWTF باشد که کلمه WTF مخفف کلمه Wear Two Jackets به معنی پوشیدن دو کت می باشد که معمولا هنگامی که شما آن را امتحان می کنید واکنش نقطه نظر دیگران را می بینید. که معمولا این نوع استایل در زمستان استفاده می شود و با چرم یا جین ژاکت تحت یک کت بلند و یا یک کت خز پوشیده می شود. اضافه کردن روسری، دستکش و مابقی جزئیات از قبیل زیپ زیبایی خاصی به این لباس می دهد.
استایل های مناسب زمستان
استایل های مناسب زمستان3- لباس مناسب بپوشید. 
به کسانی که لباس هایی در سبک توری شرجی می پوشند و آنهایی که از جنس پنبه ولی گرم و نرم با آستین بلند می پوشند، آنها برای گرم نگه داشتن شما و برای پوشیدن آسان تر هستند. اعتقاد اکثر طراحان  برا این است  که  مد مانند معماری است. برای انتخاب این گونه لباس پوشیدن بهتر است از رنگ های خاکستری، سیاه و سفید به همراه ژاکت های بافتنی، پیراهن آستین بلند و لباس هایی که تا انتهای لباس دکمه دارند ست کرد.

استایل های مناسب زمستان4- یقه اسکی بپوشید.
در دنیای پوشش یقه اسکی که افراد بخواهند این نوع مدل را بپوشند کم پیدا می شوند.به نظر شما چگونه می توان یقه اسکی را به عنوان پوششی مناسب برای انتخاب افراد توجیه کرد؟این نوع لباس که لباسی شیک و با شلوار جین یا دامن و یا جلیقه و لباس تی شرت و کاپشن را می توان ست کرد. برای انتخاب رنگ های یقه اسکی در زمینه رنگ های پاک و سفید، سیاه و سفید، چا پ های زیبا و بافت های درشت می توان ست کرد.

استایل های مناسب زمستان
استایل های مناسب زمستان
استایل های مناسب زمستان5- در پایان به صورت خلاصه:
برای داشتن یک استایل زمستانی مناسب از فرمول زیر استفاده نمایید . 

یقه اسکی نصب + ژاکت کش باف پشمی + + کت چرم + کت را پوشید و در این ست ها می توان یک روسری و کلاه هم اضافه کرد. 

استایل های مناسب زمستان

منبع: سایت مد و پوشاک