رواج مجدد پارچه های راه راهبه هر کجا که نگاه کنید چه فروشگاه های آنلاین و چه دنیای واقعی، پر از لباس هایی است که بااستفاده از پارجه های را ه راه ، طراحی شده اند. از آنجا که این پارچه های طرح دار بویژه راه راه و خال دار ، امکاانات بی شماری در اختیار طراحان مد قرار می دهند هرگز دنیای مد را ترک نمی کنند و امسال نیز شاهد حضور پررنگ آنها در نمایش های مد و فروشگاه ها هستیم.در این مقاله به معرفی چند استایل که با توجه به ویژگی های متنوع پارچه های راه راه ، طراحی شده اند می پردازیم:

1- مورد اول یک پیراهن بسیار شیک است که طراح خلاق آن، با قرار دادن خطوط در جهات مختلف ، به زیبایی و مد روز بودن این لباس افزوده است. این پیراهن با یک کیف کوچک و کفش های پشت باز پاشنه بلند سفید ، بسیار شیک خواهد شد.

رواج مجدد پارچه های راه راه
2- شما میتوانید ازانواع پیراهن های مدل مردانه جلوی باز راه راه در رنگ های متفاوت ( زمینه سفید) و سایز های بسیار بزرگ در طول روز استفاده کنید . این پیراهن ها با نیم چکمه های سفید ، استایلی مدرن و با کفش های ورزشی سفید ، ظاهری اسپرت و راحت به شما هدیه می کنند و در هردو حالت ، یک کیف کوچک سفید می تواند به زیبایی این استایل می افزاید.
رواج مجدد پارچه های راه راه
3- نمونه دیگری از طرح های که خطوط راه راه مشکی بصورت جناقی کنار هم قرار گرفته اند و از آن دسته از لباس های کلاسیکی است که حتماً باید در کمد لباس خود داشته باشید. 
رواج مجدد پارچه های راه راهاین لباس ، به آسانی با افزودن یک یا چند آیتم از جمله کاپشن چرم مشکی کوتاه یا کفش پشت باز پاشنه بلند مشکی ، قابل استفاده درموقعیت های گوناگون می باشد.

4- نمونه آخر، لباسی بلند با راه راه های بسیار پهن مورب صورتی و قرمز است که چنانچه با کفش های سگک دار هم رنگ ، موهای صاف ، رژلب صورتی کمرنگ و گوشواره های حلقه ای بزرگ ، ترکیب شوند استایلی مشابه اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد را القاء می کنند. این لباس مناسب موقعیت های غیر رسمی و دوستانه است. 
رواج مجدد پارچه های راه راه