قوانین و مقررات برترجاب


استفاده شما از پایگاه اینترنتی bartarjob.com و همکاری با آن اعم از ثبت اطلاعات، ارائه مقاله، ثبت نظرات، دریافت اطلاعات و ... به معنی آگاهی کامل شما وتوافق کامل با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

- وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل برترجاب با اهداف تعیین شده فعالیت می نماید و هیچ گونه وابستگی سیاسی به حزب، جناح و یا گروه خاصی ندارد.
- مالکیت معنوی محتوای پایگاه اینترنتیbartarjob.com شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به بانک اطلاعات شهری و مشاغل برترجاب می باشد و کليه حقوق آن محفوظ است.
- بخشی از خدمات وب سایت بدون ثبت نام و بخشی دیگر تنها در صورت ثبت نام در این وب سایت ارائه می شود. بدیهی است این امر در هنگام درخواست دریافت خدمات به اطلاع کاربران رسانده می شود. برترجاب در قبال ارائه خدمات به کاربرانی که در قبال درخواست این خدمات ثبت نام ننموده باشند، مسوولیتی را نمی پذیرد.
- هر گونه استفاده از محتوای وب سایت برترجاب فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین برترجاب، امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا با ما تماس حاصل فرمایید. نقل قول از محتوای وب سایت برترجاب برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، تنها با ذکر منبع مجاز است.
- برترجاب هيچ گونه مسووليتي در مورد عدم کارکرد یا کارکرد معیوب وب سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از سیطره مدیریت این وب سایت باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و ...) را نمی پذیرد.
- برترجاب در پذیرش و ثبت اطلاعات شغلی کاربران برای درج در بانک اطلاعات مشاغل و یا نظرات کاربران در مورد مطالب مندرج در وب سایت، خود را مختار می داند و این حق را دارد تا از درج نظرات نا مرتبط با مطالب مندرج در وب سایت، جلو گیری نموده و یا نسبت به حذف آن ها اقدام نماید.
- تمامی ابزارها و بخش هایی که در وب سایت برترجاب با هدف ارتباط با کاربران و درج نظرات آن ها به کار گرفته می شود، فقط با همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعات و ارائه نظرات استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با مطلب مندرج باشد. وب سایت برترجاب هيچ گونه مسووليتي را در قبال محتوای پیام ها و نقطه نظرات کاربران نمی پذیرد.
- برترجاب هيچ گونه مسووليتي در قبال محتوای وب سایت ها یا وبلاگ هایی که ارتباط به آنها از طریق آگهی و یا لینک در وب سایت بانک اطلاعات شهری و مشاغل شیراز شکل می گیرد، را نمی پذیرد.
- تمام شرایط و خدمات وب سایت برترجاب برمبنای آخرین سیاستهای این وب سایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات از طریق اخبار وب سایت و سایر فضاهای داخلی این وب سایت به اطلاع کاربران رسانده می شود.
- مسوولیت و عواقب مطالب و تصاویر مندرج در آگهی سفارش دهندگان آگهی در وب سایت برترجاب، متوجه سفارش دهندگان آگهی ها می باشد و برترجاب مسوولیتی را در قبال این مطالب و تصاویر نمی پذیرد.
- وب سایت برترجاب به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت کاربران از ارائه خدمات حاصل نشد، می توانند با ما تماس حاصل فرمایند و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنند.


حریم شخصی کاربران:
در صورتی که شما صرفاً از وب ‌سایت برترجاب بازدید می‌کنید، به جز اطلاعات گزارشات نمونه‌ای مرتبط با وب‌ سایت بازدید شده، هیچ گونه اطلاعاتی توسط سرور از شما جمع‌آوری نمی‌گردد. اگر شما در یکی از قسمت‌های وب‌ سایت برترجاب مشارکت می‌کنید، حق ارائه و انتشار کلیه کلماتی که به صورت عمومی تایپ می‌کنید را به برترجاب می‌دهید. همچنین اگر شما مطلبی را در هر قسمت از وب‌سایت نوشتید، فرض شما باید بر مبنای باقی ماندن آن مطلب برای همیشه باشد. این مطلب شامل مقالات، صفحات کاربری، سوالات و بحث‌ها نیز می‌باشد..

کوکی‌ها:
در هنگام بازدید از وب‌سایت برترجاب یک کوکی ارتباطی موقت برای شما و بر روی کامپیوتر شما ایجاد می‌گردد. اگر تصمیمی برای وارد شدن با شناسه کاربری خود ندارید، می‌توانید کوکی را غیر فعال کنید ولی در این صورت امکان ورود شما به وب‌سایت برترجاب امکان‌پذیر نمی‌باشد.اگر از یک رایانه‌ی عمومی استفاده می‌کنید و تمایل ندارید شناسه کاربری شما برای سایر کاربران آن رایانه قابل رویت باشد، بهتر است کوکی را بعد از اتمام کار پاک کنید.

حذف کردن حساب کاربری:
حساب‌های کاربری کاربران وب ‌سایت برترجاب بعد از ایجاد شدن قابل حذف شدن نمی‌باشند. امکان تغییر نام شناسه‌ی کاربری فقط در شرایط خاص امکان‌پذیر بوده و برترجاب هیچ‌گونه تضمینی در خصوص اجرای آن به کاربران نمی‌دهد.

این نکات توجه فرمایید:
- کلیه فعالـیت هـا و محتـوای این وب سایت پـیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
- این وب سایت بر اساس قوانین کپی رایت (Copyright) جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.
- این وب سایت عضو ستاد ساماندهی سایت های ایرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
- ايراد افترا به مقامات و هر يك از افراد كشور و توهين به اشخاص حقيقی و حقوقی مجاز نمی باشد.
- نشر مطالب مخالف موازين اسلامی و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مجاز نمی باشد.
- در صورت مشاهده هر گونه تخلف، اطلاعات امنیتی فرد در اختیار مقامات ذی ربط قرار خواهد گرفت.
- هر گونه مطلبی که جنبه تجاری نداشته باشد (سیاسی، اجتماعی، مذهبی و ...) مجاز نمی باشد.
- فروش کلیه کالاهای فاقد مجوز و یا بر خلاف قوانین کپی رایت (Copyright) مجاز نمی باشد.
- اشاعه فحشا و منكرات و تصاوير و مطالب خلاف اخلاق و عفت عمومی مجاز نمی باشد.
- ترويج مصرف سيگار و مواد مخدر مجاز نمی باشد.
- افشا روابط خصوصی افراد و تجاوز به حريم شخصی آنان مجاز نمی باشد.
- هر گونه مطلبی مربوط به خريد يا فروش اعضای بدن مانند كليه مجاز نمی باشد.